Siliniş- Tess Gerrıtsen

Kitabı çoğu kitap sever duymuştur diye düşünüyorum.Yorumlarsam kendimce şöyle özetleyebilirim ki harikaydı.

Başlarda fbı dedektifler falan  çok fazlaca isim ve çok fazlaca karakter vardı idrak da zorlandım kimdi bu ya dediğim yer de oldu ama olaylar ilerledikçe harika devam etti elimden bırakamadım

Morgda birden gözlerini açan bir kadın ve ardı arkasına gelen olaylar….

Kurgularken taşlar bu kadar yerine oturabilir ancak,Sonunda olayların bağlanışı harikaydı eğer ki ortalarında bölümler de ki gibi ordan oraya mekandan mekana anlatım olsaydı sarmazdı ama yazarın neden o şekilde bir kızların evine birde dedektif ve polislerimizin yanına döndüğünü sonuna doğru anlıyorsunuz işte o zaman asıl tadı alıyorsunuz

Herkese okumasını tavsiye edebileceğim bir roman macera gerilim ve aksiyon dolu…

resmide idareten cektım 🙂

Kitabın Tanıtımından:

   Kendini bir rehine krizinin yanlış tarafında bulunca, hamile olan cinayet masası detektifi Jane Rizzoli, hayatının en mutlu saatleri olabilecek süreçte kendini tam bir kâbusun ortasında bulur.

   İsimsiz, güzel bir kadın, morga ceset olarak getirilir. Fakat Boston’lu tıp uzmanı Maura Isles ceset torbasını açıp baktığında, unutamayacağı bir korku yaşar: Ceset gözlerini açar!

   Hâlâ hayatta olan kadın hastaneye yetiştirilir, ama tuhaflıklar çok geçmeden ölümcüllüğe dönüşür. Kadın, son derece soğukkanlı bir şekilde güvenlik görevlisini öldürerek hastaları rehin alır… Aralarından biri hamile cinayet detektifi Jane Rizzoli’dir.

   Bu şiddet eğilimli, çaresiz ruh kimdir ve istediği nedir Gergin saatler ilerlerken Maura, Jane’in kocası FBI ajanı Gabriel Dean’le işbirliği yaparak gizemli katilin kimliğini araştırmaya başlar. Federal ajanlar aniden ortaya çıkınca, Maura ve Gabriel sıradan bir rehine krizinden çok daha derinlere uzanan bir olayla karşı karşıya olduklarını anlarlar.

   Bu gizemin anahtarını sadece silahlı çılgın kadınla kapana kısılmış olan Rizzoli elinde tutmaktadır…

   Tabii eğer hayatta kalırsa.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s