Aydoğan Vatandaş- Kayıp Kitap Barnabas’ın Sırrı

 

70 sayfa politik kurgu olan bir roman ,hoşuma gittimi evet gitmeyen kısımlar var mıydı evet.Ama bu kesinlikle kitabın yazımından,akışından yada kurgusundan kesinlikle değil,Öncelikle belirtmeliyim ki içindeki bilgiler dikkatimi çekti ,bilmediğim şeyleri de öğrendiğim kitapları seviyorum ister beni ilgilendirsin ister ilgilendirmesin.Kayıp kitap barnabas incili hakkında bilmediğim ne çok şey varmış,Bir takım insanlar okuyunca masonluk faaliyetli bir kitap olarak düşünebilirler ama ben öyle bir hava almadım benim için sadece bir kitaptı herşeyi art niyetle düşünmeyi sevmiyorum bir kitap da beni Hristiyan yapmaz Müslümanda yapmaz tabiki elhamdülillah müslümanın o ayrı konu ancak yani demek istediğim bir kitapla insanların düşünceleri bir anda değişecekse değişeceği varmış demekki derim:) velhasıl okuyun derim farklı bir kitaptı farklı deneyimdi.

Alıntıladıklarım:

  • Semadirek adası Büyük İskenderin babasının doğduğu yerdir.

  • Serpens Solis: Güneş Yılanı demektir.

  • Roma imparatoru kostantinde aslında cabiri geleneğinden geliyor.(ne derece doğru bilemedim de bilgi olarak vardı kitapda araştırmalarımı henüz nette yapamadım)
  • Cabir tapınaklarından biri de İngilterenin Wiltshire kasabasındadır.

  • Kostantin yılan tapınağının Romadaki başrahibiydi.

  • C14 metodu sadece kemik eşyalar,cesetler ve Tahtadan eşyalara uygulanabiliyor.Karbon 14 çünkü canlı varlıkların bünyelerinde bulunan tek radyo aktif maddedir.

Aydoğan Vatandaş- Kayıp Kitap Barnabas’ın Sırrı” üzerine 4 yorum

  1. Bitanem gerçekten sindi içime temalarda düzenli birde benim blogum bloggerda iki kere taşıdım falan çok bozuldu yani ,burda olunca düzenleyerek almış olcam konuları o sebepten çok iyi oldu ilk yorumumda senden oldu 🙂 hoş oldu

    1. Orayada yazcam cnm yorumlari. Orda da paylasirim guzel bir tema bulana kadar böyle cift dikiş: )mim mi hemen geliyorum mim bekleyen köylü 😀😀😀mim gormus masum koylu gibi.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s